Графік проведення зовнішнього оцінювання 2020 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освітикалендарним планомпроведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати дозакладів вищої освітиу 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тестиз української мови йлітературита фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1червня по 15червня 2020року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020року
Предмет Дата проведення
Математика 21 травня (четвер)
Українська мова та література 26травня (вівторок)
Фізика 28травня (четвер)
Іспанська мова 01 червня (понеділок)
Німецька мова 01 червня (понеділок)
Французька мова 01 червня (понеділок)
Англійська мова 02червня (вівторок)
Історія України 04 червня (четвер)
Біологія 09 червня (вівторок)
Географія 11 червня (четвер)
Хімія 15червня (понеділок)

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше12червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020року; оголошення результатів з біології, географії та хімії– не пізніше 24червня 2020року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заявивід учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНОдля учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25червня до 17липня 2020року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22липня 2020року.

Загальна інформація ЗНО/ДПА

Учасникам ЗНО/ДПА

Кiлькiсть переглядiв: 939

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.