Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

Методичні рекомендації щодо організації роботи літніх мовних таборів

Список дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що будуть надавати послуги влітку 2018 року

/Files/images/4.jpg

04 червня 2018 року в управлінні освіти і науки Бориспільської міської ради було проведено нараду для заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують оздоровлення та відпочинок дітей у закладах загальної середньої освіти міста, начальників таборів з денним перебуванням та літніх мовних таборів.

Було обговорено основні питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2018 року: з нормативно-правовим забезпеченням функціонування таборів з денним перебуванням та літніх мовних таборів учасників наради ознайомили методисти міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради Надія Липовецька та Тетяна Радкович.

Про дотримання вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема у таборах з денним перебуванням та літніх мовних таборах, доповів Володимир Письменний, інспектор з охорони праці управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

Лариса Улько, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бориспільському районі, у своєму виступі акцентувала увагу на дотриманні вимог санітарних норм під час роботи таборів.

Особливу увагу на нараді Надія Липовецька приділила питанням щодо організації дозвілля у таборах та виконання Закону України «Про захист суспільної моралі» та забезпечення прав дитини.

Про проведення заходів з протидії булінгу серед дітей розповіла Шафорост Альона Володимирівна, соціальний педагог Бориспільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка.

Підсумки оздоровлення

Про затвердження Положення про порядок направлення дітей Київської області до дитячих закладів оздоровлення за № 12/839 та відпочинку

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 14 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 листопада 2013 року № 725-35-VI, з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей

1. Затвердити Положення про порядок направлення дітей Київської області до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі – Положення), що додається.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) Київської області забезпечити виконання цього Положення під час організації та направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 16 квітня 2013 року № 155 „Про затвердження Положення про порядок відбору та направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 14 травня 2013 року за № 9/789.

4. Це розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Христюка Д.В.

Наказ про затвердження графіку направлення дітей міста Борисполя на оздоровлення та відпочинок у літній період 2017 року

Інформація про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Борисполя у літній період 2017 року

Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi

  • Дитячий табір "Лісова казка"

    2016-06-03 13:56:11

    З питань укладення угод про надання послуг на оздоровлення дітей та придбання путівок просимо звертатися за телефонами: 063-336-30-06, 063-336-39-36. Електронна адреса: sport-baza@mail.ua Наша адреса: 08403, Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра 122. Ми в соціальних мережах http://vk.com/lisova_kazka2004...

  • Дитячий табір "Лісова казка"

    2016-06-03 13:55:24

    ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ «ЛІСОВА КАЗКА» НЕДАЛЕКО ВІД КИЄВА Адміністрація Підприємства об’єднання громадян «Навчально-спортивна база «Переяславль» ВФСТ «Колос» АПК України пропонує Вам послуги з відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку у відокремленому підрозділі підприємства «Дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова казка». Наш дитячий заклад знаходиться в мальовничій місцевості, в чистій екологічній зоні, на узліссі, на березі Канівського водосховища (Дніпра)...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.