НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ (ПОСИЛАННЯ НА САЙТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ


КОНКУРС ПРОЕКТІВ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019рік.

На виконання «Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017 – 2020 роки», наказу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2018 № 5 «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів» оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019рік.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 31 жовтня 2018 року щоденно, окрім суботи та неділі, з 09:00 до 18:00 години, п’ятниця з 09:00 до 17:00 години за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1, V поверх, 542 каб., тел. (044) 285-58-86, (095) 77-31-606, (066) 990-13-93, email: molodkoda2017@gmail.com (з поміткою у темі «Конкурс проектів у сфері НПВ»).

Із переліком пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватись проекти з національно-патріотичного виховання, що подаються для участі у конкурсі для отримання фінансової підтримки ІГС за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році, вимогами до оформлення документації для подачі конкурсних пропозицій можна ознайомитися на сайті Київської обласної державної адміністрації за навігацією: «Головна – облдержадміністрація – структура – структурні підрозділи ОДА – управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання – оголошення».

Контактна особа для отримання консультацій:Сакута Марія Андріївна – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: (044) 285-58-86, (095) 77-31-606.ПРОЕКТ патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

м. Борисполя на 2014/2017 роки

“БОРИСПІЛЬ – ВІД ОТЧОГО ДОМУ ДО НЕБЕСНИХ ВОРІТ УКРАЇНИ”

(розроблено на основі Проекту “Моя країна – Україна, Київщина – серце України”. Автор – Шевченко Л. М.)

Головний редактор та розробник проекту –

Людмила Мозгова, завідувач міського методичного кабінету, кандидат педагогічних наук

Авторський колектив:

Тетяна Бєлова, Надія Липовецька,Тетяна Павленко

Рекомендовано до реалізації в освітній системі міста Борисполя науково-методичною радою міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради (Протокол № 4 від 13.11.2014 року)

1. ПЕРЕДМОВА

Бориспіль єсть!
І землю я цю славлю,
Бо честь вона в іменні береже…
Та крок ступлю – і полосне ножем,
А в чий же слід свою я совість ставлю?
Микола Боровко

Актуальність проекту.

Сучасний освітній простір вимагає поряд із іншим переглядів ціннісних орієнтацій виховних систем, оскільки змінюється потреба суспільства, з’являється необхідність самовизначення особистості не лише в професійній та соціальній сферах, а й у міжнаціональному просторі. Автори регіонального проекту “Моя країна – Україна, Київщина – серце України”, рекомендований до реалізації в освітній системі у Київської області протягом 2014–2018 рр., зазначають: “Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій [1, с. 2]”. Зважаючи, що навчальні заклади є одним із інститутів соціологізації дитини, мають значну методологічну та методичну базу з реалізації української національної ідеї, констатуємо актуальність впровадження проекту “Бориспіль – від отчого дому до небесних воріт України” у систему виховної роботи навчальних закладів міста, як осередку культурного, духовного та морального розвитку дітей.

Метою – є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності та національної гідності як складових інтелектуальної, гармонійної, соціально активної, духовно багатої особистості.

Відповідно до мети визначимо завдання:

1. Забезпечити підготовку фахівців із упровадження патріотичного виховання.

2. Розробити систему заходів для дітей та молоді із національно-патріотичного, військово-патріотичного, краєзнавчо-туристичного та громадянського виховання (надалі – патріотичного виховання).

3. Популяризувати через медійні засоби, сайти, друковані та інші джерела формування громадської думки найкращий досвід закладів освіти із патріотичного виховання.

4. Здійснювати моніторинг змісту та результативності виховних систем навчальних закладів.

Провідною ідеєю проекту є українська національна ідея як консолідуючий чинник розвитку суспільства і нації в цілому.

Учасники: проект охоплює дітей дошкільного та шкільного віку, молодь міста Борисполя.

Термін реалізації: 2014–2017 роки

Кiлькiсть переглядiв: 1177

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.