Дата публікування:24.12.2020

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Головного спеціаліста відділу персоналу, організаційного та правового забезпечення управління освіти і науки Бориспільської міської ради – 1 штатна одиниця.

Вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за напрямками «Державне управління», «Менеджмент та управління», «Менеджмент» та інші; наявність комунікативних, організаторських здібностей; впевнений користувач комп’ютерної та офісної техніки; вільне володіння державної мови, досвід роботи за фахом на посадах в державних органах та органах місцевого самоврядування не менше трьох років, або в закладах, установах освіти не менше п’яти років; досвід роботи з документами та знання архівної справи.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на веб-сайті управління освіти і науки.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 35, конкурсна комісія, кімн.1, телефон (04595) 6-82-50.

ПЕРЕЛІК
документів, що подають особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі
  1. Заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь конкурсному відборі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування, до якої додають:
  2. заповнену особову картку у формі, визначеній чинним законодавством України (ф. П-2ДС);
  3. автобіографію;
  4. одну фотокартку розміром 4 х 6 см;
  5. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  6. копію документа, який посвідчує особу (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  7. копію трудової книжки;
  8. копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  9. підтвердження подачі декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (роздруківка з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).
Кiлькiсть переглядiв: 2178

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.