Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади: ДИРЕКТОРА БОРИСПІЛЬСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради

оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади:

ДИРЕКТОРА БОРИСПІЛЬСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ

БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вимоги до кандидатів: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Бориспіль, вул. Робітнича, 30.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в пресі. Оголошення оприлюднене в громадсько-політичній газеті Бориспільщини «Трудова слава» 06.04.2018.

За інформацією щодо переліку документів, необхідних для участі в конкурсному відборі, дати, місця та етапів проведення конкурсного відбору, іншої додаткової інформації звертатись до Управління освіти і науки за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 35, кабінет № 1, тел. 68250 Кузьменко Світлана Василівна, ел. пошта borosvita@ukr.net.

Кiлькiсть переглядiв: 335

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.